Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash



zkp wejherowo





skarbnik

skarbnik

lidia




niklewska



klawikowska






klawikowska



sikora


lidia






sikora









niklewska






niklewska




niklewska




            PREZES



Prezes: Mirosław Gaffka
prezes@zkpwejherowo.pl



            ZARZĄD



Wiceprezes: Włodzimierz Dawidowski
wiceprezes.d@zkpwejherowo.pl




Wiceprezes Bożena Szczypior
wiceprezes.b@zkpwejherowo.pl




Sekretarz Radosław Kamiński
sekretarz@zkpwejherowo.pl






Halina Rumpca
skarbnik






Członek Zarządu Henryk Kanczkowski








Członek Zarządu Krystyna Klawikowska
kklawikowska@zkpwejherowo.pl






Członek Zarządu Eugenia Konkol
ekonkol@zkpwejherowo.pl





Członek Zarządu Lidia Muller
lmuller@zkpwejherowo.pl








Członek Zarządu Halina Płońska-Niklewska
hplonska@zkpwejherowo.pl







    KOMISJA REWIZYJNA





Przewodniczący Komisji Rewizyjnej ZKP o/dz. Wejherowo Czesław Wilczyński
cwilczynski@zkpwejherowo.pl









Władysław Kepka







Stanisław Starosta








Copyright © 2011 strony internetowe Wszystkie prawa zastrzeżone